پک ایران

Pack Iran

ارزان ‌ترین دستگاه بسته ‌بندی حبوبات

دستگاه بسته بندی حبوبات

ارزان ‌ترین دستگاه بسته ‌بندی حبوبات چیست؟

عوامل گوناگونی می تواند بر روی قیمت دستگاه های بسته بندی حبوبات اثر گذار باشد که از جمله آن ها می توان به نوع دستگاه بسته بندی، ظرفیت تولید دستگاه، قطعات به کار رفته در دستگاه و کیفیت آن ها و همچنین نام برند تولید کننده اشاره کرد.

برای مثال دو دستگاه بسته بندی با ظرفیت تولید یکسان را در نظر بگیرید. از میان این دو دستگاه، دستگاهی که دارای کیفیت تولیدی بهتری است، به طبع دارای قیمت بیشتری می باشد. و یا در صورت یکسان بودن کیفیت تولیدی دو دستگاه، دستگاه بسته بندی که دارای نام تجاری مشهوری است، از قیمت بالاتر برخوردار است.

به طور کلی می توان دستگاه های بسته بندی حبوباتی که دارای ظرفیت تولید و توزین های کمتری هستند و همچنین حجم کمتری دارند را ، ارزان ترین دستگاه های بسته بندی حبوبات دانست. در ادامه با انواع دستگاه بسته بندی حبوبات و ارزان ترین نمونه های آن آشنا خواهیم شد.

ارزان ‌ترین دستگاه بسته ‌بندی حبوبات

دستگاه بسته بندی چینی ارزان تر است یا دستگاه ایرانی ؟

دستگاه های بسته بندی ایرانی در کشور ما تولید و ساخته می شوند و از همین رو دارای کیفیت بهتری در مقایسه با دستگاه های چینی هستند. با این وجود قیمت دستگاه های ایرانی در مقایسه با دستگاه های چینی بسیار ارزان تر هستند چرا که متاسفانه ارزش ریال هر ساله کاهش پیدا می کند و قیمت دستگاه های ایرانی هیچگونه تغییر چشمگیری پیدا نمی کنند.

 

انواع دستگاه بسته‌ بندی حبوبات

دستگاه بسته‌بندی دو توزین (ارزان‌ترین دستگاه بسته ‌بندی حبوبات تمام ‌اتوماتیک)

کوچک ترین و کم ظرفیت ترین دستگاه بسته بندی حبوبات، دستگاه بسته بندی دو توزین می باشد. این دستگاه دارای عملکرد کاملا اتوماتیک و دو وزن کش می باشد. این دستگاه مجهز به هوش مصنوعی است و کلیه مراحل بسته بندی حبوبات توسط آن بدون نیاز به اپراتور (نیروی انسانی) صورت می گیرد. این دستگاه را می توان ارزان ترین دستگاه بسته بندی حبوبات تمام اتوماتیک دانست.

برق مصرفی دستگاه بسته بندی دو توزین تک فاز یا 3 فاز می باشد که بر اساس نیاز و خواسته مشتری قابل سفارش سازی است. همچنین این دستگاه قابلیت بسته بندی انواع سلفون های پلاستیکی، نایلونی و … را دارد. انتخاب و خرید این دستگاه چنانچه به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده اید و به مکان های صنعتی دسترسی ندارید، یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود. امکان راه اندازی این دستگاه در کارگاه های کوچک و خانگی وجود دارد.

جهت راه اندازی و نصب این دستگاه کافی است تنها برای یک بار، برنامه ریزی مورد نظر با به PLC و تابلو برق هوشمند بدهید. پس از آن دستگاه به صورت اتوماتیک فعالیت خود را آغاز می کند. قطعات استفاده شده در دستگاه دو توزین همگی از استیل مرغوب 304 نگیر ساخته شده اند و بدین ترتیب تمامی استاندارد های بهداشتی رعایت خواهد شد.

ارزان ‌ترین دستگاه بسته ‌بندی حبوبات

دستگاه بسته ‌بندی چهار توزین

تقاوت دستگاه بسته بندی 4 توزین با دستگاه 2 توزین در تعداد کاپه های آن می باشد. این دستگاه دارای 2 کاپه بیشتر بوده و از همین رو قیمتی نسبتا بیشتر از نمونه دو توزین دارد. این دستگاه دارای ظرفیت تولید بالایی بوده و از همین رو به عنوان پرطرفدار ترین نمونه ها در میان تولید کنندگان حبوبات بسته بندی به شمار می آید.

از آن جایی که ظرفیت تولید این دستگاه متوسط می باشد برای مشاغل کوچک و متوسط کاربرد دارد. عملکرد و فناوری به کار رفته در این دستگاه چندان فرقی با دستگاه 2 توزین ندارد. تنها تفاوت این دو دستگاه را می توان در سرعت بسته بندی آن ها دانست که به طبع دستگاه 4 توزین دارای سرعت بسته بندی بالاتری است.

دستگاه بسته ‌بندی شش و دوازده توزین

دستگاه بسته بندی حبوبات 6 و 12 توزین دارای ظرفیت تولیدی بسیار بیش تری می باشند. از همین رو کاربرد این دستگاه اغلب در کارخانه های بزرگ می باشد. این دو دستگاه دارای قیمت بالاتری نسبت به سایر دستگاه ها می باشند از همین رو نمی توان آن ها را در دسته ارزان ترین دستگاه های بسته بندی حساب کرد.

ارزان ‌ترین دستگاه بسته ‌بندی حبوبات

دستگاه بسته ‌بندی کیسه ‌پرکن حبوبات

از دستگاه بسته بندی کیسه پرکن حبوبات چهت پر کردن انواع کیسه و کارتن با وزن بالا استفاده می شود. این دستگاه در دو مدل پنوماتیک و مکانیک تولید شده و دارای کارکرد با برق تک فاز و یا سه فاز می باشد. که همان طور که گفتیم با توجه به نیاز و خواسته مشتری قابل سفارشی سازی خواهد بود.

 

بهترین روش جهت بسته بندی کردن ارزان تر حبوبات

با توجه به میزان بزرگی یا کوچکی کسب و کار تولید کنندگان می توان روش های گوناگونی را جهت کاهش هزینه های بسته بندی حبوبات امتحان کرد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

  1. بسته بندی به صورت دستی و خانگی

در روش اول تولید کنندگان بدون خرید دستگاه های بسته بندی، شروع به فعالیت در این زمینه می کنند. در این نوع کسب و کار به نیروی انسانی زیادی احتیاج دارد و بسته به تعداد آن ها هزینه حقوق متغیر خواهد بود. همچنین کیفیت بسته بندی در این روش به مراتب کاهش می یابد.

  1. بسته بندی به صورت کارگاهی

در این روش می توان از دستگاه هایی با حجم پایین تر و ارزان تر استفاده کرد. این نوع کسب و کار به یک الی سه نیروی انسانی نیاز دارد و هزینه حقوق نسبتا پایین می باشد. همچنین کیفیت بسته بندی در این روش را می توان نسبتا خوب ارزیابی کرد.

  1. بسته بندی به صورت صنعتی

در این روش انواع گوناگونی از دستگاه های بسته بندی در خط تولید وجود دارند و هر کدام دارای وظایف مخصوص به خود می باشند. عملکرد این دستگاه ها کاملا اتوماتیک بوده و فرایند بسته بندی کاملا با دقت و در سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد. از آن جایی که در این روش نیازی به نیروی انسانی نمی باشد هزینه حقوق و دستمزد بسیار کم می باشد. همچنین کیفیت بسته بندی در این روش را می توان بسیار خوب ارزیابی کرد.

ارزان ‌ترین دستگاه بسته ‌بندی حبوبات

قیمت دستگاه بسته ‌بندی حبوبات

همان طور که گفتیم دستگاه های بسته بندی حبوبات دارای انواع متنوع و زیادی می باشند و در طراحی های گوناگونی تولید و عرضه می شوند. عوامل گوناگونی از جمله سرعت و ظرفیت بسته بندی می تواند بر روی قیمت آن ها تاثیر گذار باشد. جهت آگاهی از قیمت دستگاه های بسته بندی حبوبات می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و از راهنمایی های مشاوران ما در پک ایران بهره مند گردید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

باز کردن چت
سلام 👋
چطور میتونم کمکتون کنم ؟