پک ایران

Pack Iran

خرید یا اجاره دستگاه های بسته بندی؟

اجاره دستگاه بسته بندی

 

خرید ماشین آلات بسته بندی به صرفه تر است یا اجاره کردن آن ها؟

امروزه استفاده از دستگاه های بسته بندی به عنوان یک سرمایه گذاری پر بازده شناخته می شود و تولید کنندگان بزرگ و کوچک با استفاده از کاربرد آن ها توانسته است تولیدات خود را افزایش داده و به سود های بیشتری دست پیدا کنند. اینکه خرید دستگاه های بسته بندی بهتر است و به نفع شماست یا اجاره آن، تصمیمی است که می بایست با توجه به شرایط خود و محصول تولیدی گرفت.

اجاره کردن ماشین آلات و دستگاه های بسته بندی می توان ارزش به خصوصی به کسب و کار شما دهد اما ممکن است شما را نیز با مشکلات و مسائل مهمی رو به رو کند. در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت که کدام روش ( خرید یا اجاره ) دستگاه های بسته بندی به نفع تولید کنندگان و کارفرمایان است.

اجاره دستگاه بسته بندی

نیاز های کلی و مدت زمان سرمایه گذاری

اگر می خواهید یک سرمایه گذاری پربازده و موفق را داشته باشید می بایست نگاهتان به آینده باشد و برنامه ریزی دقیقی برای کار خود داشته باشید. یک سرمایه گذار موفق در ابتدا به طراحی سوال های مختلفی می پردازد و سپس به پاسخ دادن به آن ها می پردازد. از همین رو در ابتدا مشخص کنید که جهت فعالیت خود به چه چیز هایی نیازمندید و زمان سرمایه گذاری را برای خود مشخص نمایید.

 

میزان استفاده از دستگاه های بسته بندی

یکی از سوال های اصلی و ابتدایی جهت انتخاب خرید یا اجاره دستگاه های بسته بندی، مربوط به مقدار استفاده شما از دستگاه ها می شود. آیا در تمامی فعالیت های کاری تان نیازمند دستگاه ها و ماشین آلات بسته بندی هستید و یا برای پروژه های کوتاه مدت به آن ها نیازمندید.

در صورتی که تنها برای مدت زمان کوتاهی نیازمند محصولات بسته هستید، اجاره دستگاه های بسته بندی صنعتی به نفع شما خواهد بود. در مقابل اگر دارای پروژه کاری بلند مدت می باشید، خرید آن ها می تواند برای شما موثرتر باشد.

 

بودجه موجود

توجه داشته باشید عدم داشتن بودجه کافی دلیلی نیست که تولید کنندگان را مجبور به اجاره دستگاه های بسته بندی کند. همان طور که گفتیم مدیران اول از همه می بایست ارزیابی دقیقی انجام دهند و سپس تصمیم به خرید یا اجاره دستگاه ها و ماشین آلات بگیرند. ممکن است استراتژی یک مدیر با وجود توانایی مالی در خرید تمامی ماشین آلات، اجاره دستگاه ها باشد. گاهی نیز خرید به نفع تولید کنندگان می باشد و آن ها دلایل کافی برای بازگشت سرمایه خود داشته باشند. آن ها متوجه شده اند که با خرید دستگاه های بسته بندی، سرمایه گذاری سود آورتری خواهد داشت.

به طور معمول هزینه اجاره برای خط تولید ها بسیار به صرفه و کم می باشد. همچنین جهت اجاره نیازی به وثیقه یا پرداخت اولیه نمی باشد. این موضوع دارای انعطاف پذیری بیشتری برای مدیران در مدیریت امور مالی آن ها خواهد بود. البته باید هزینه های حمل و نقل، استفاده طولانی و هچنین هزینه خدمات را نیز در این روش در نظر گرفت. گاهی این هزینه می تواند در طولانی مدت بیشتر از میزان خرید دستگاه ها برای تولید کنندگان هزینه داشته باشد.

اجاره دستگاه بسته بندی

سبک تکنولوژی مورد نیاز

برای آنکه بهترین و با کیفیت ترین دستگاه ها و ماشین آلات موجود در بازار را انتخاب کنید می بایست تحقیقات کلی از دستگاه ها کرده و اطلاعات جامعی داشته باشید. سایت های گوناگون و متعددی در زمینه خرید و فروش دستگاه های صنعتی وجود دارد که در این راه به شما کمک خواهند کرد. از همین رو به دنبال یک سایت جامع باشید که به بررسی تمامی ویژگی های دستگاه های صنعتی پرداخته و انتخاب را برای شما آسان تر می نماید. بنابر این با سبک تکنولوژی مورد نیاز خود آشنا شوید و بدانید که دقیقا به چه ماشین آلاتی نیاز خواهید داشت.

 

مشورت با افراد حرفه ای و با تجربه

مشورت با افراد متخصص و با تجربه می تواند به شما در تصمیم نهایی خود جهت خرید یا اجاره دستگاه های بسته بندی کمک کند. از تمامی پیشنهادات و راهنمایی های افرادی که کسب و کار آن ها با شما مطابقت دارد استفاده کنید. این گونه افراد غالبا با تولید کنندگان اصلی دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی در ارتباط بوده و می توانند به سرعت دستگاه های مورد نیاز شما را پیدا کنند.

علاوه بر این مشورت و همفکری با حسابداران و تامین کنندگام مالی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این گونه افراد به شما در یافتن بهترین شرایط برای قرارداد اجاره نامه یا دریافت وام راهنمایی کرده و بدین ترتیب امکان ایجاد پلن های مشخص در کسب و کار خود را خواهید داشت.

 

اجاره و خرید دستگاه بسته بندی

مزایای اجاره دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی

یکی از مزایای اجاره ماشین آلات و دستگاه های صنعتی در این است که در زمانی که مهلت استفاده از دستگاه ها تمام می شود، تولید کنندگان می توانند از دستگاه های جدید استفاده کرده و دستگاه قدیمی اجاره شده را با دستگاه جدید و به روز عوض نمایند. این موضوع می توان یکی از بهترین استراتژی ها برای تولید کنندگان حرفه ای باشد.

در حقیقت این یک مزیت عالی به شمار می آید که به کسب و کار شما کمک می کند تا با پیشرفت هایی ایجاد شده در فن آوری با توان بیشتر و مصرف انرژی کمتری جلو بروید. این موارد به خصوص برای تولید کنندگانی که مایل به ارتقای شرکت و نام تجاری خود هستند از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

دریافت وام جهت اجاره و خرید دستگاه

جهت اجاره و یا خرید دستگاه های صنعتی می بایست بررسی عمیقی کرد و تحلیل دقیقی از شرایط موجود بدست آورد. امکان دریافت وام جهت خرید ماشین آلات صنعتی برای اغلب تولید کنندگان وجود دارد که غالب این وام ها به کم تر شدن مالیات کمک خواهند کرد. در غیر این صورت بهتر است سراغ اجاره دستگاه بروید.

اجاره به عنوان هزینه سرمایه در نظر گرفته نمی شود، بلکه به عنوان هزینه در کسب کار جای دارد. این به طور بالقوه اجازه می دهد تا درآمد گزارش شده در پایان سال افزایش یافته و همچنین انعطاف پذیری بیشتر مالی را برای تولید کننده خواهد داشت. تامین مالی نیز مزایای مالیاتی خود را داشته و به صورت خودکار می تواند باعث کاهش مالیات شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

باز کردن چت
سلام 👋
چطور میتونم کمکتون کنم ؟