پک ایران

Pack Iran

دستگاه بسته بندی تک نفره

دستگاه بسته بندی تک نفره، یک دستگاه چند منظوره و یکی از ماشین آلات پرکن است که برای بسته بندی محصولات غذایی و بهداشتی به صورت تک نفره کاربرد دارد.

دستگاه بسته بندی تک نفره نمک و سماق و…، به طور تخصصی دستگاه ساشه نام گذاری شده است. دستگاه ساشه زن می تواند محصولات پودری، گرانولی و یا مایع را در بسته بندی های کوچک تک نفره بسته بندی کند.

دستگاه بسته بندی تک نفره می تواند انواع مواد پودری و ادویه جات به صورت کامل برای مصرف تک نفره بسته بندی نماید. به این نوع بسته بندی ها، بسته بندی مدادی نیز می گویند که قیمت خرید فروش آن توسط شرکت های مختلف متفاوت است. بسته بندی با دستگاه بسته بندی ساشه در ابعاد کوچک و بسیار کم حجم بوده و بصورت عمودی میباشد.

استفاده تکی از نمک، فلفل، سماق یا انواع ادویه جات، پودری جات، چای، شکر، قهوه و غیره، در مجالس، هتل، مهمانی، مسافرت، تالارهای پذیرایی، غذاخوری، کارخانه، اداره، منزل و…، بسیار رایج است و نیاز است که آن ها را به صورت تک نفره، عرضه کنیم.

بیشتر تولید کنندگان از این محصولات تک نفره برای بازاریابی و تست محصولات خود استفاده می کنند. بسته بندی محصولات تک نفره مورد استقبال کافه ها، رستوران ها و … قرار گرفته است.

دستگاه بسته بندی تک نفره محصول مورد نظر ما را در بسته های سلفونی مختلف، بسته بندی می کند. جنس بدنه دستگاه بسته بندی تک نفره استیل است.

دستگاه بسته بندی تک نفره در انواع سلفون ها می تواند بسته بندی را انجام دهد. جنس سلفون ها بسته به انتخاب مشتری است و به صورت شفاف، مات و یا دارای طرح ارئه می شود. دستگاه های ساشه برای انواع محصولات مایع، پودری و گرانولی مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه بسته بندی ساشه قابلیت نصب دستگاه تاریخ زن را دارند.

دستگاه بسته بندی ساشه در دو مدل مختلف بسته بندی را انجام می دهد. یک مدل که از بسته های ساشه آماده استفاده می کنند که فقط یک طرف باز دارند و پس از پر شدن بسته می شوند.

برخی مدل ها نیز ساشه های ورقه ای دارند که پس از پر شدن چند طرف آن ها بسته می شود.

دستگاه بسته بندی تک نفره توانایی بسته بندی 50 تا 100 بسته در دقیقه را دارد. تمام دستگاه های بسته بندی ساشه به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می شود و دارای سیستم شمارنده بسته ها می باشد.

دستگاه بسته بندی تک نفره پودری

دستگاه بسته بندی تک نفره پودری یکی از انواع دستگاه بسته بندی است که برای بسته بندی مواد غذایی پودری مانند نسکافه، نمک، سماق و غیره به صورت ساشه تک نفره کاربرد دارد.
دستگاه بسته بندی ساشه پودری دارای انواع تک نازل و چند نازل موجود است.

همچنین دستگاه ساشه پودری در انواع ساشه 3 طرف دوخت، ساشه 4 طرف دوخت یا ساشه مدادی ارائه می شود.

در بیشتر کارخانه ها از دستگاه ساشه پودری تک نازل استفاده شده است. این نوع دستگاه ها برای بسته بندی مواد غذایی یا مواد بهداشتی پودری به صورت تک نفره کاربرد دارند.

دستگاه ساشه پودری چند نازله از چند نازل جهت بسته بندی مواد پودری استفاده می‌کند و اغلب بسته‌های ساشه را به صورت مدادی و ایستاده پر می‌کنند.

دستگاه بسته بندی تک نفره مایعات

از دستگاه بسته بندی تک نفره مایعات می توان برای انواع مایعات رقیق و غلیظ را به صورت تک نفره استفاد کرد.

از دستگاه ساشه مایعات به عنوان دستگاه بسته بندی عسل تک نفره، دستگاه بسته بندی سس تک نفره و دستگاه بسته بندی برای محصولات بهداشتی مایع مانند شامپو استفاده می شود.

دقت فوق العاده بالای توزین، سرعت بالا، تنوع در انواع اجناس قابل بسته بندی و تنوع در شکل بسته بندی از مزایای بی نظیر دستگاه بسته بندی تک نفره مایعات می باشد.

دستگاه بسته بندی ساشه یکبار مصرف مدادی استیکی مایع جهت بسته بندی انواع سس، آبلیمو، روغن زیتون، روغن حیوانی، عسل و کلیه مایعات دیگر قابل استفاده است.

قابلیت حمل و نقل آسان، در دسترس بودن و حجم کم از ویژگی های این نوع بسته بندی می باشد.
دستگاه بسته بندی ساشه یکبار مصرف سه و چهار سر دوخت مایع جهت بسته بندی انواع سس، آبلیمو، روغن زیتون، روغن حیوانی، عسل و کلیه مایعات مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه ساشه مایع سه طرف دوخت برای بسته بندی آبلیمو، سس، رب انار، شربت، عسل، نبات مایع، ژل، الکل و… به صورت تک نفره و به شکل سه طرف دوخت مورد استفاده قرار می گیرد.

لفاف مورد استفاده در این دستگاه سلفون بوده و دارای ویژگی هایی همچون صفحه نمایشگر لمسی، منوی چهار زبانه، برق 220 و برق تکفاز، با قابلیت جابجایی آسان می باشد.

تجهیزاتی که در دستگاه بسته بندی تگ نفره مایعات قابل نصب است شامل تاریخ زن حرارتی، سیستم تزریق گاز ازت، برش صاف می باشد.

دستگاه بسته بندی تک نفره گرانولی

این نوع دستگاه بسته بندی ساشه برای بسته بندی مواد گرانولی مانند برنج، شکر، نمک و … مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه بسیار با کیفیت تولید شده و دارای دستگاه دوخت، المنت و تیغه های قوی واستیل می باشد.
از ویژگی های دستگاه بسته بندی تک نفره تمام اتوماتیک و کاربرد بدون دخالت دست آن است. این دستگاه دارای سیستم پی ال سی، نمایشگر لمسی، منوی چهار زبانه به زبان های روسی، عربی، انگلیسی و فارسی است.

همچنین توانایی بسته بندی از 3 گرم تا 50 گرم را دارد.
لاز به ذکر است دستگاه بسته بندی تک نفره گرانولی  دارای سیستم ماردونی بسیار دقیق با حساسیت وزن بالا می باشد.
سیستم های مکمل دستگاه بسته بندی تک نفره گرانولی شامل تاریخ زن، ازت زن، پانچ بسته و ایزی اوپن می باشد.
دستگاه های بسته بندی ساشه یا تک نفره جهت بسته بندی مواد پودری و مایعات مورد استفاده قرار می گیرد.
سیستم PLC و HMI جهت کنترل عملکرد دستگاه به صورت منوی فارسی و انگلیسی را داراست.
دستگاه بسته بندی تک نفره گرانولی دارای چشم الکترونیک جهت تنظیم طول بسته و همچنین سیستم PID جهت تنظیم حرارت است.
این دستگاه فیدر و بدنه ی تماماً استیل دارد.

قابلیت های دستگاه بسته بندی تک نفره

  • کشش لفاف توسط استپر موتور
  • کنترل سرعت توسط اینورتر
  • دارای سیستم عیب یاب هوشمند
  • دارای چرخ جهت جابجایی آسان
  • دارای سیستم عیب یاب هوشمند
  • دارای چرخ جهت جابجایی آسان

نحوه عملکرد دستگاه بسته بندی تک نفره

ابتدا رول های بسته بندی به دقت و درستی بر روی دستگاه بسته بندی تک نفره قرار می گیرند.

در صورت ثبت تاریخ انقضا و دیگر اطلاعات، این کار در ابتدا و با دقت بر روی تمامی ورق های بسته بندی انجام می شود.

سپس رول ها با استفاده از تیغه های برنده دستگاه بسته بندی تک نفره از وسط به دو بخش تقسیم می شوند تا بتوانند قسمت های پشت و روی ساشه را تشکیل دهند.

مرحله بعدی تقسیم بندی هر ورق به بسته های ساشه تک نفره است که با برش کناره ها انجام می شود. ورق های برش زده شده در قسمتی با دقت در کنار هم قرار می گیرند تا برای پر شدن آماده شوند.
در این قسمت از بسته بندی، تمامی دستگاه بسته بندی تک نفره به شکل مشابه عمل می کنند.

بسته بندی از مواد پر می شود و تمام اطراف ساشه با استفاده از حرارت دوخته می شوند و بسته بندی کامل می شود.

البته در مدل های مدادی فقط یک لبه دوخته می شود ولی در مدل های دیگر تمام لبه ها با حرارت بسته می شوند.

برخی از محصولات
باز کردن چت
سلام 👋
چطور میتونم کمکتون کنم ؟