پک ایران

Pack Iran

دستگاه بسته بندی قهوه

به طور کلی، ما 2 نوع دستگاه بسته بندی مناسب بسته بندی قهوه داریم. یکی دستگاه بسته بندی قهوه تک نفره که برای قهوه فوری به کار میرود؛ دیگری دستگاه بسته بندی قهوه مناسب برای بسته بندی قهوه آسیاب شده، نسکافه و … در کیسه های بزرگتر.

دستگاه های مناسب برای بسته بندی قهوه شامل دستگاه های عمودی، دستگاه پیلوپک، دستگاه های پرکن برای قهوه آماده و نسکافه، دستگاه های حجمی برای بسته بندی قهوه گرانولی و نسکافه، دستگاه ساشه پودری برای پر کردن قهوه پودری و قهوه فوری و … است که در ادامه با این دستگاه ها آشنا خواهیم شد.

یک بسته بندی مناسب و با کیفیت می تواند نقش عمده ای در موفقیت کسب و کار شما داشته باشد که این امر با طراحی خلاقانه بسته بندی و و تنوع در نوع بسته بندی به وجود خواهد آمد.

انواع بسته بندی قهوه

از انواع بسته بندی های قهوه می توان بسته بندی دانه قهوه، بسته بندی قهوه پودری، بسته بندی قهوه آسیاب شده، دستگاه بسته بندی قهوه فوری را نام برد.

بسته بندی دانه قهوه

دانه های قهوه باید به دقت بسته بندی شوند تا هوا نگیرند. وقتی دانه های قهوه بسته بندی می شوند ، می توانید قهوه خود را آسیاب کنید و در این زمان است که میتوانید با استفاده از دم کردن قهوه از خوردن این نوشیدنی لذت ببرید.
قهوه گرانول می تواند به صورت دانه قهوه یا قهوه آماده باشد که می توان از دو روش استفاده کرد.

  1. اندازه گیری محصولات از طریق ظروف حجمی
  2.  استفاده از دستگاه های توزین دار

بسته بندی قهوه پودری

قهوه پودری برای بسته بندی قهوه ترک یا قهوه آماده، نسکافه کلاسیک و … بیشترین استفاده را دارد.

برای این محصولات از دستگاه های بسته بندی پودری، ساشه ای یا پیچی استفاده می کنند.

بسته بندی قهوه آسیاب شده

دستگاه بسته بندی پرکن حجمی یا توزین دار برای قهوه آسیاب شده مناسب می باشد.

دانه های قهوه آسیاب شده با دستگاه های پر کننده عمودی در بسته به ابعاد متفاوت و دلخواه پر می شود. معمولاً بسته های قهوه ساییده شده به صورت پاکت های ایستاده طراحی تولید می شوند.

دستگاه بسته بندی قهوه فوری

قهوه پودری است که به صورت طبیعی در آب حل نخواهد شد. اما قهوه فوری این امکان را دارد که به محض اینکه با آب داغ مخلوط شود، آماده نوشیدن است.

به عبارتی دراین روش فرآیند دم کشیدن قهوه حذف خواهد شد و در زمان بسیار کوتاهی به راحتی قهوه شما آماده است.
شرکت نستله (نسکافه)، با رونمایی محصولات 3 در 1 خود، عادات قهوه اکثر فرهنگ ها را تغییر داد و به فروش عظیمی دست یافت.

سپس تولیدکنندگان دیگری در سراسر جهان، طعم های مختلفی مانند فندق و شکلات را نیز به این محصولات اضافه کردند. در نتیجه، قهوه فوری امروز نیمی از قهوه جهان را تشکیل داده و روزانه میلیون ها بسته تک نفره قهوه مصرف می شود.

جهت راهنمایی خرید دستگاه بسته بندی قهوه فوری ما در پک ایران پاسخگوی نیاز شما عزیزان خواهیم بود. کافیست با ما تماس بگیرید.

راهی که به راحتی به یک قهوه با کیفیت دسترسی داشته باشیم چیست؟

بسته بندی تک نفره قهوه یکی از راه حل های دسترسی به یک قهوه فوری با طعمی عالی است. این نوع بسته بندی با رعایت تمام مسایل بهداشتی در سایزهای متفاوت و با ظاهری شکیل در بازار عرضه شده و تنها نیاز به یک لیوان آب جوش است که شما قهوه روزانه تان را میل کنید.

انواع روش های بسته بندی قهوه

دستگاه بسته بندی قهوه ساشه

دستگاه بسته بندی قهوه ساشه ای یکی از ماشین آلات تولید شده برای بسته بندی محصولات غذایی و بهداشتی به صورت تک نفره است.

دستگاه ساشه زن می تواند محصولات پودری، گرانولی و یا مایع را در بسته بندی های کوچک تک نفره بسته بندی کند.

این دستگاه ها همچنین برای بسته بندی قهوه تک نفره و یکبار مصرف مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه از تجهیزاتی مانند سیستم پر کننده حجمی برای محصولات گرانولی خود از جملع قهوه استفاده می کند.

دستگاه بسته بندی قهوه تک نفره از سرعت بالایی برخوردار است بنابراین زمان بسته بندی کمتری صرف می شود.

دستگاه بسته بندی ساشه تولید شده در گروه صنعتی پک ایران به صورت تمام اتوماتیک است که انواع مواد پودری از جمله قهوه، کاکائو، کافی میکس، ادویه جات و… را در اوزان پایین از ۳ تا ۱۰ الی ۱۵ گرم در بسته بندی های مختلف به شکل های سه طرف دوخت، چهار طرف دوخت و مدادی و… بسته بندی می کند.

دستگاه پر کن عمودی

این دستگاه برای قهوه های چند منظوره کاربرد دارد.

دستگاه های عمودی شامل دو نوع هستند. از ویژگی های این دستگاه تمام اتوماتیک و بدون دخالت دست بودن آن است، دستگاه پرکن عمودی دارای سیستم پی ال سی، نمایشگر لمسی، منوی چهار زبانه، توانایی بسته بندی از 3 گرم تا 50 گرم را دارد.

این دستگاه دارای سیستم ماردونی بسیار دقیق و با حساسیت وزن بالایی است .سیستم ها ی مکمل این دستگاه شامل تاریخ زن، ازت زن، پانچ بسته، ایزی اوپن می باشند.

دستگاه بسته بندی پودری مخصوص پودر قهوه است اما دستگاه های پرکن حجمی برای بسته بندی دانه های قهوه مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه بسته بندی ساشه نسکافه در چند مدل انجام می شود

  • بسته بندی تک نفره نسکافه به شکل سه طرف دوخت
  • بسته بندی تک نفره نسکافه به شکل چهار طرف دوخت
  • بسته بندی تک نفره نسکافه به شکل مدادی

نجحوه عملکرد دستگاه بسته بندی نسکافه ساشه

ابتدا نسکافه به درون مخزن دستگاه بسته بندی قهوه ریخته می شود، اندازه و حجم مواد از قبل برای دستگاه بسته بندی قهوه تعریف شده است.

دستگاه مقدار مشخص شده از نسکافه را داخل بسته بندی ریخته، آن را دوخت زده و در آخر برش میزند.

بسته بندی تک نفره نسکافه معمولا به شکل مستطیل باریک که با نام مدادی نیز شناخته می شود تولید و عرضه می شود.

دستگاه بسته بندی ساشه پودری مدادی

این دستگاه برای بسته بندی مواد پودری مانند آرد، ادویه جات و قهوه و نسکافه … در سایزهای کوچک تک نفره استفاده می شود.

این نوع بسته بندی مورد استقبال بسیاری از مصرف کنندگان مواد غذایی مثل رستوران ها، کافه ها و … می باشد.

هچنین خیلی از شرکت ها برای تبلیغات و بازاریابی از این نوع بسته بندی های شاسه ای قهوه و نسکافه برای جذب بیشتر مشتریان خود استفاده می کنند.
برق دستگاه بسته بندی قهوه تک فاز است و با برق 220 ولت شهری کار می کند همچنین قابلیت بسته بندی از اوزان 3 تا 50 گرم به صورت تمام اتوماتیک را دارد. از مزایای دیگر این دستگاه صفحه نمایش لمسی، منوی چهار زبانه شامل فارسی، عربی، انگلیسی و روسی است، می باشد.

 

برخی از محصولات
باز کردن چت
سلام 👋
چطور میتونم کمکتون کنم ؟