پک ایران

Pack Iran

دستگاه شیرینگ با کیفیت چه ویژگی های دارد؟

دستگاه شیرینگ

ویژگی های دستگاه شیرینگ با کیفیت

دستگاه های شیرینگ با کیفیت های متفاوتی طراحی و تولید می شوند. ویژگی های متفاوتی می تواند بر روی کیفیت دستگاه های شیرینگ تاثیر بگذارد. واضح است که هر چه کیفیت دستگاه بهتر باشد عملکرد بهتری داشته و قیمت بالاتری نیز نسبت به سایر دستگاه های شیرینگ دارد. در ادامه به معرفی ویژگی هایی خواهیم پرداخت که دستگاه های شیرینگ با کیفیت را از سایر دستگاه ها مجزا می کند.

 

دستگاه شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک را می توان یکی از موثر ترین و پرکاربرد ترین دستگاه های بسته بندی جهت بسته  انواع محصولات غذایی، محصولات فله و … دانست. این دستگاه کارای های مختلفی داشته و از آن جایی که نسبت به سایر دستگاه های بسته بندی، دارای قیمت مناسب تر و ارزان تری است، فروش و کاربرد بیش تری دارد.

یکی از مزایای دستگاه های بسته بندی که می توان آن را به عنوان عامل مهمی در فروش و انتخاب بالای آن دانست، در عملکرد بسیار ساده آن می باشد. به دلیل کاربرد ساده آن به راحتی می توان از آن استفاده کرد و دستگاه را راه اندازی نمود. همچین دستگاه بسته بندی شیرینگ دارای سرعت بسیار بالایی می باشد و از همین رو در کارخانه ها و تولیدی های بزرگ می توان از آن بهترین بهره برداری را نمود.

دستگاه های بسته بندی شیرینگ می توانند از محصولات در مقابل هر گونه آسیب خارجی محافظت کنند و از همین رو دارای تولیدات متنوعی می باشند. بسته بندی با استفاده از این دستگاه ممکن است به صورت مستقیم بوده و یا اینکه محصول دارای بسته بندی اولیه باشد.

در هر صورت در تمامی مراحل بسته بندی با استفاده از دستگاه شیرینگ پک می بایست یک سری از دستورالعمل ها و نکات مهم رعایت شود. برای مثال جهت بسته بندی محصولات غذایی با استفاده از این دستگاه می بایست از فیلم های گرید غذایی استفاده کرد و همچین جهت بسته بندی محصولات غیر غذایی باید از فیلم های غیر گرید غذایی بهره جست.

دستگاه شیرینگ

به طور کلی کیفیت محصول تولید باشه می تواند تاثیر بسیار زیادی  از دستگاه های بسته بندی بگیرد. زمانی که بسته بندی دارای کیفیت بالایی باشد امکان استفاده از محصول در طولانی مدت به وجود خواهد آمد.

دستگاه های شیرینگ باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

۱) دستگاه های شیرینگ پک دارای مصرف برق پایین می باشند.

۲) کیفیت قطعات استفاده شده در ساخت دستگاه بسیار بالا بوده و از برند های معتبر استفاده می شود.

۳) از قطعات معتبر کنتاکتور در این دستگاه استفاده می شود. از جمله معتبر ترین برند های کنتاکتور، اشنایدر و هیوندا می باشد.

۴) جنس تیغه دوخت دستگاه های شیرینگ پک از جنس سرامیک و فیبر می باشد.

۵) المنت برش دستگاه شیرینگ با کیفیت بسیار قوی می باشد از همین رو می تواند به سرعت عملیات برش سلفون را انجام دهد.

۶) دستگاه های شیرینگ با کیفیت دیجیتال می باشند. دستگاه های آنالوگ معمولا کیفیت پایین تری دارند

۷) دستگاه شیرینگ با کیفیت قابلیت دوخت و شیرینگ بسته بندی را در کم ترین زمان ممکن دارد

۸) جنس بدنه دستگاه های شیرینگ با کیفیت معمولا فولادی بوده و بهتر است از رنگ کوره ای یا الکترواستاتیک کارخانه ای استفاده شود. دستگاه های شیرینگ که بدنه آن ها از جنس استیل است در مقایسه با سایر دستگاه ها گران قیمت تر می باشند.

۹) جنس کابین دستگاه های با کیفیت شیرینگ نسوز بوده و به دلیل مقاومت بالای خود می تواند در برابر حرارت ایستادگی کند.

۱۰) از مگنت نگه دارنده درب در دستگاه های شیرینگ با کیفیت استفاده می شود. دستگاه های شیرینگ که دارای کیفیت پایین تری هستند، فاقد مگنت اپراتور می باشند و از همین رو اپراتور می بایست درب را باز و بسته کند که این پروسه سرعت کار را به شدت کاهش می دهد.

۱۱) دستگاه شیرینگ پک با کیفیت چرخ دار می باشد. و برای آن که بتوان دستگاه را به راحتی جابه جا کرد از چرخ های ترمز دار استفاده می شود. دستگاه های چرخ دار دارای قیمت بالاتری نسبت به سایر دستگاه ها می باشند.

دستگاه شیرینگ

نحوه عملکرد دستگاه شیرینگ پک کابینی

دستگاه های شرینگ دارای انواع مختلفی چون کابینی، تونلی و … می باشند. بیش ترین کاربرد این دستگاه مخصوص به دستگاه کابینی شیرینگ می باشد. در ادامه با مراحل و نحوه عملکرد این دستگاه آشنا خواهیم شد:

۱) قرقره موجود بر روی اهرم کنار دستگاه را باز کرده و رول دو لایه دستگاه را در جای خود قرار دهید

۲) دو شاخه دستگاه را به پریز برق زده و دکمه استارت دستگاه را بزنید

۳) زمان دوخت و شیرینگ را تنظیم کنید ( تنظیم این زمان می بایست با توجه به جنس سلفون و محصول انتخاب شود )

۴) رول دو لایه را باز کنید

۵) محصول را بین دو لایه سلفون قرار دهید

۶) سلفون را به داخل کابین بفرستید و درب دستگاه را ببندید

۷) پس از باز شدن درب دستگاه به صورت اتوماتیک در پایان عملیات شیرینگ، درب محصول را به بیرون ببرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

باز کردن چت
سلام 👋
چطور میتونم کمکتون کنم ؟