پک ایران

Pack Iran

معرفی دستگاه 2 توزین خطی و نحوه کارکرد آن

دستگاه بسته بندی 2 توزین

دستگاه 2 توزین خطی

دستگاه 2 توزین خطی یکی از کوچک ترین دستگاه های بسته بندی می باشد که از این دستگاه جهت بسته بندی محصولات و مواد غذایی استفاده می شود. دستگاه بسته بندی 2 توزین با وجود آن که دارای عملکرد کاملا اتوماتیک بوده و قابلیت بسته بندی تمامی انواع مختلف مواد شیمیایی و غذایی دانه بندی شده را دارد، با قیمتی بسیار ارزان تولید و عرضه می شود. در ادامه به معرفی کامل این دستگاه بسته بندی و همچنین نحوه کارکرد آن خواهیم پرداخت.

 

نحوه کارکرد دستگاه ۲ توزین خطی

دستگاه بسته بندی 2 توزین، از جمله دستگاه های بسته بندی مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد. این دستگاه دارای وزن سبکی بوده و قابلیت سفارشی سازی دارد. به طوری که امکان سفارش آن ها بر اساس کار با برق ( تک فاز و 3 فاز ) وجود دارد.

به طور کلی طراحی و تولید دستگاه های 2 توزین خطی در دو مدل مکانیک و پنوکانیک صورت می گیرد. مدل مکانیکی دستگاه 2 توزین خطی برای سوله های بزرگ و با سقف بلند مناسب می باشد و در مقابل مدل پنوماتیکی این دستگاه برای محیط های کوچک و کارگاهی مناسب است.

دستگاه بسته بندی 2 توزین

مراحل عملکرد دستگاه بسته بندی 2 توزین

دستگاه 2 توزین خطی دارای 4 مرحله اصلی می باشد که در ادامه به شرح تمامی این مراحل خواهیم پرداخت:

مرحله اول : تابلو برق

با استفاده از تابلو برق دستگاه بسته بندی 2 توزین می توان برق را به قطعات الکتریکی دستگاه ارسال کرد. کنترل تابلو های برق به دست hmi یا همان هوش مصنوعی خواهد بود.

مرحله دوم : هوش مصنوعی دستگاه ۲ توزین خطی

هوش مصنوعی را می توان ترکیب شدن دو قطعه hmi و plc دانست. هوش مصنوعی می تواند بسیاری از فرآیند های بسته بندی از جمله میزان برق دهی و زمان بندی عملکرد اجزای گوناگون دستگاه را کنترل نماید. از آن جایی که هوش مصنوعی قدرت کنترل بسیار بالایی به آن مغز دستگاه نیز می گفتند.

مرحله سوم : مخزن و کاپه های دستگاه

در مرحله سوم محصول مورد نظر به داخل مخزن اصلی ریخته می شود. سپس تقسیم بندی آن توسط 2 ناودانی انجام می شود. کنترل میزان ریزش محصول به یقگی دستگاه نیز توسط کاپه های دستگاه صورت می گیرد. البته کاپه های دستگاه با کمک plc، کنترل میزان ریزش محصول را بر عهده می گیرند. مرحله سوم یکی از مراحل کاملا هوشمندانه می باشند و تمامی مراحل به صورت اتوماتیک و به ترتیب انجام می شود.

مرحله چهارم : یقگی و مرحله بسته‌بندی نهایی در دستگاه ۲ توزین خطی

در مرحله آخر محصول مورد نظر به داخل یقگی دستگاه ریخته می شود. دور یقگی با سلفون های مخصوص بسته بندی فرم می گیرد و در انتها با حرارت دوخته شده و برش می خورد. سلفون های مخصوص بسته بندی می توانند از جنس های مختلفی چون آلومینیوم، پلاستیک و … باشند.

دستگاه بسته بندی 2 توزین

قیمت دستگاه بسته بندی 2 توزین

همان طور که می دانید دستگاه های بسته‌بندی توزین دار، دارای انواع مختلف و گوناگونی بوده که هر کدام نیز دارای کاربرد مخصوص به خود می باشند. دستگاه 2 توزین خطی یکی از این ماشین آلات به شمار می آید. جهت کسب اطلاعات بیشتر از این دستگاه و همچنین دریافت اطلاعات از قیمت خرید آن می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و از راهنمایی های مشاوران ما در پک ایران بهره مند گردید. در مقالات بعدی ما نیز می توانید با سایر انواع دستگاه های بسته بندی توزین دار خطی آشنا شوید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

باز کردن چت
سلام 👋
چطور میتونم کمکتون کنم ؟